Projekt reklamy prasowej

Promocja firmy w renomowanym czasopiśmie czy gazecie wymaga odpowiednich, szeroko zakrojonych przygotowań. Treści marketingowe powinny być spójne z identyfikacją wizualną marki, a do tego przede wszystkim atrakcyjne dla czytelnika, przyciągające uwagę i zachęcające do dokładnego zapoznania się z ofertą. Z tego powodu stworzenie profesjonalnego projektu reklam prasowych pozostaw w naszych rękach. Mamy wieloletnie doświadczenie w przygotowywaniu materiałów reklamowych, a do tego zatrudniamy najlepszych, ambitnych grafików. Zadbamy o odpowiedni format treści marketingowych i wykorzystamy atrakcyjne grafiki, w tym zdjęcia produktowe, których wykonaniem również możemy się zająć w naszym studio graficznym. Dzięki doskonałej spójności i ponadprzeciętnej estetyce materiałów reklamowych publikowanych w prasie przyciągniesz do siebie wielu nowych klientów i poprawisz wizerunek swojej marki.

Czym charakteryzuje się dobra reklama prasowa?

Stworzenie dobrych treści marketingowych do gazety wymaga ogromnego doświadczenia w branży i przede wszystkim znajomości potrzeb klientów. Projekt reklamy prasowej powinien cechować się przede wszystkim:
• minimalną ilością treści – zbyt dużo tekstu skutecznie zniechęca do zapoznania się z ofertą,
• stonowaną szatą graficzną, która przyciąga wzrok, ale bez rozpraszania uwagi czytelnika,
• interesującą formą, zachęcającą np. do odwiedzenia sklepu czy zakupu konkretnych usług.

Swoją pracę zawsze rozpoczynamy od dokładnej analizy grupy docelowej firmy klienta. Tworzymy zwięzłe i atrakcyjne treści reklamowe oraz dopasowane do preferencji odbiorców grafiki. Ponieważ zatrudniamy zdolnych grafików, jesteśmy w stanie przygotować ciekawą szatę graficzną, spójną z identyfikacją wizualną marki i jednocześnie atrakcyjną dla odbiorcy. Kompleksowe usługi projektowania reklam prasowych Zlecając nam wykonanie projektu reklam prasowych, możesz liczyć na kompleksową usługę. Wybierzemy i zakupimy odpowiednie zdjęcia, zajmiemy się fotografią produktową i fotomontażem, przygotowując materiały marketingowe w formacie idealnie dopasowanym do konkretnej gazety.

Więcej prac graficznych do obejrzenia w naszym Portfolio

Chcesz się z nami skontaktować?

Zostaw wiadomości lub numer telefonu do siebie.