Project Description

Projekt graficzny opakowania

Zlecenie od naszego stałego klienta obejmowało projekt graficzny opakowania soku 2 Apple& oraz na dalszych etapach – projekt opakowań 3 i 5 litrowego kartonu, projekt opakowania 200 ml oraz kartonu zbiorczego na soki o pojemności 200 ml. Przed przystąpieniem do zasadniczego zlecenia czyli projektu opakowania stworzyliśmy znak graficzny dla nowego brandu. W zakresie naszych graficznych działań znalazło się też wykonanie projektów kart produktów dla poszczególnych opakowań oraz wykonanie projektu standu, na którym soki zostaną wystawione na sklepowych półkach i będą jabłkowo kusić oczy klientów.

ZAKRES PRAC

Projekt brandu
Projekt opakowań 3l 5 l
Grafika opakowania 200 ml
Projekt opakowań zbiorczych
Projekt standu
Projekt graficzny karty produktu
Wykonanie modeli 3D i rendering packshotów

Gdy projekt graficzny nowego opakowania został zaakceptowany, przyszedł czas na teksty informacyjne, składy produktu, kody kreskowe i piktogramy niezbędne na każdym opakowaniu. Nie mogliśmy też zapomnieć o pozostałych ważnych elementach, które muszą się znaleźć na opakowaniu według wymagań prawnych i technologicznych dla danego produkt z branży spożywczej.

Kiedy wszystkie graficzne projekty zostały zaakceptowane, a na twarzy klienta pojawił się uśmiech zadowolenia w nasze graficzne ręce wpadło kolejne zadanie – wykonanie projektów granicznych w wersji Arabskiej i Chińskiej. Klient zamówił u nas również projekty, które miały ubrać nowy, lekko cierpki porzeczkowy smak. Współpraca układała się na tyle smacznie i bezproblemowo, że podjęliśmy się również przygotowania modeli 3D oraz renderingu packshotów produktów. W trakcie pracy nad tym zleceniem czuliśmy, że robimy coś naprawdę fajnego. Końcowy efekt spodobał się klientowi i podoba się też nam. Co wy sądzicie? Jesteśmy pewni, że kiedy spotkacie 2Apple& na sklepowej półce, poczujecie, że musi smakować tak pysznie, jak wygląda. My czujemy 😉

PROJEKTY GRAFICZNE • WIZUALIZACJE 3D • FOTOGRAFIA REKLAMOWA

Zapraszamy do współpracy

Napisz nam o swoich oczekiwaniach