Project Description

Projekt graficzny etykiety NANOHOPE

Projekt graficzny etykiety dla NANOHOPE to kolejne zadanie, z którym przyszło nam się zmierzyć. Lubimy, kiedy nasze ręce, serca i głowy mogą pracować nad czymś, co ma szansę odcisnąć swój ślad w codzienności wielu ludzi. A kiedy ten odcisk jest przy okazji odciskiem potrzebnym, wartościowym i wspierającym codzienność, to już w ogóle fantastycznie.

ZAKRES PRAC

Projekty graficzne etykiet
Wizualizacje 3D produktów

Klient powierzył nam wykonanie projektu graficznego etykiety dla produktu, który doskonale odpowiada na potrzeby współczesnego świata. Zdrowie jest ważne, a jego utrzymaniu z pewnością sprzyja dezynfekcja. Produkt naszego klienta w innowacyjny (i przede wszystkim skuteczny) sposób walczy z wirusami i bakteriami. Musimy dodać, że jest też zupełnie bezpieczny – nie tylko dla ludzi, ale i dla zwierząt. Ubieranie go w szatę graficzną było dla nas wyzwaniem, ale takim, które realizowaliśmy z poczuciem robienia czegoś wartościowego.

Współpraca z NANOHOPE, w ramach której powstał projekt graficzny etykiety, wymagała od nas zastosowania wyjątkowych pokładów kreatywności. Nie chcieliśmy przekombinować, ale jednocześnie zależało nam, aby finalny wygląd etykiety był zgodny z najnowszymi trendami graficznymi, atrakcyjny dla oka, czytelny i spójny z charakterystyką branży klienta. To się oczywiście udało, ale musimy się Wam przyznać, że zanim powstała finalna wersja,to kilka pomysłów
musieliśmy usunąć, zupełnie tak, jakby same były jakimiś wirusami ?

PROJEKTY GRAFICZNE • WIZUALIZACJE 3D • FOTOGRAFIA REKLAMOWA

Zapraszamy do współpracy

Napisz nam o swoich oczekiwaniach