Project Description

Opakowania maseczek medycznych

Jest coś, bez czego współczesny świat właściwie nie potrafi już istnieć. Zakrywanie nosa i ust stało się powszechnym symbolem czasów, w których żyjemy. Maseczki są ważne i są potrzebne. Przede wszystkim chronią, ale równie skutecznie wspierają też naszą swobodę poruszania się po różnych punktach na mapie miasta. Kiedy do naszego studia trafiło zlecenie wykonania projektu graficznego opakowania na maseczki, nie zastanawialiśmy się nawet przez moment.

ZAKRES PRAC

Projekty graficzne opakowań
Wizualizacja 3D produktu

 

W pierwszym z realizowanych projektów graficznych postawiliśmy na odważną czerwień, którą zdecydowanie trudno jest zlekceważyć. Czerwień to ostrzeżenie, sygnał i prośba o uwagę. Projekt graficzny opakowania na maseczki miał być dynamiczny i miał rzucać się w oczy. Chcieliśmy, aby przypominał, że maseczki powinno zabierać się ze sobą do sklepu, komunikacji miejskiej, na pocztę i do lekarza. W drugim wariancie kolorystycznym zastosowaliśmy czerń połączoną ze złotem które zasugerował klient. Efekt końcowy naszym zdaniem wygląda dobrze, elegancko i pasuje do produktu który zawiera.

Wykonaliśmy również projekt opakowania na maseczki dla dzieci, który w założeniu miał cieszyć oczy i wysyłać przyjazny komunikat. Prawdopodobnie udało się to nam całkiem nieźle 🙂 W naszej pracowni powstał też projekt bazowego i najbardziej popularnego produktu z oferty klienta – masek medycznych typu IIR.

PROJEKTY GRAFICZNE • WIZUALIZACJE 3D • FOTOGRAFIA REKLAMOWA

Zapraszamy do współpracy

Napisz nam o swoich oczekiwaniach