Packshoty

Prowadzisz sklep internetowy i chcesz w nim zamieszczać wysokiej jakości zdjęcia produktów? A może chciałbyś wykorzystać takie grafiki na ulotkach czy w różnego rodzaju prospektach reklamowych? Mamy dla Ciebie świetną ofertę – przygotujemy atrakcyjne packshoty, które ukażą Twój asortyment z najlepszej strony. Działamy od 2002 roku i jesteśmy specjalistami w fotografii produktowej, dlatego sprawnie oraz przede wszystkim profesjonalnie zrealizujemy każde zlecenie!

Dlaczego są tak ważne?

Celem każdego zdjęcia produktowego jest atrakcyjne wyeksponowanie fotografowanego obiektu i pokazanie go z możliwie najlepszej strony. Istotne jest również to, aby skupić uwagę osoby oglądającej zdjęcie wyłącznie na produkcie, dlatego najlepiej stworzyć kadr z jednolitym tłem. Między innymi tym cechuje się packshot, którego przygotowaniem możemy się zająć.

Fotografia tego typu ma minimalistyczną oprawę, ukazując najdrobniejsze detale uwiecznionego obiektu. Co ważne, dzięki wykorzystaniu jasnego tła, można uzyskać żywą kolorystkę, mającą istotny wpływ na odbiór zdjęcia i, co za tym idzie, zachęcającą do zakupu. Zajmując się fotografią produktową, zawsze staramy się sprostać wszystkim oczekiwaniom naszych klientów. Packshoty wykonujemy z wykorzystaniem profesjonalnego, wysokiej klasy sprzętu fotograficznego. Analizujemy asortyment klientów i odpowiednio przygotowujemy kadr.

Zleć przygotowanie packshotów specjalistom!

Pamiętaj, że jakość zdjęć prezentowanych w sklepie internetowym czy różnego rodzaju katalogach reklamowych ma istotnych wpływ na efektywność sprzedaży. Niskiej jakości, nieciekawe fotografie zniechęcają do zakupu, a do tego mogą pogarszać wizerunek marki. Zlecając ich przygotowanie nam, możesz mieć pewność, że zawsze staniemy na wysokości zadania. Każdy zrobiony przez nasze studio graficzne packshot to małe dzieło sztuki, które będzie miało pozytywny wpływ na promocję Twoich produktów. Gotowe zdjęcia dostarczamy w plikach, ale jeśli tylko chcesz, możesz również zlecić nam ich wydruk – współpracujemy z najlepszymi drukarniami!

Więcej zdjęć produktowych możecie obejrzeć w naszym portfolio

Chcesz się z nami skontaktować?

Zostaw wiadomości lub numer telefonu do siebie.