Baner na Wostok 2016

Zostaliśmy poproszeni o projekt baneru na Imprezę Paintballową organizowaną przez firmę SIG Paintball. Projekt w wysokiej rozdzielczości można obejrzeć w zakładce portfolio.

 

 

 

 


 

Sesja i retusz fotografii

Dla podwarszawskiego dewelopera wykonaliśmy sesję zdjęciową i retusz fotografii jego nowej inwestycji. Efekty są do obejrzenia znowu w nieustannie powiększającym się dziale portfolio.

 

 

 

 


 

Projekt graficzny opakowania

Nasze studio graficzne projekt graficzny nowego opakowania na produkt dla firmy LCP Kids. Efekty pracy można obejrzeć w dziale portfolio.

 

 

 

 


 

Projekt graficzny Landing Page i ulotki DL

W zeszłym tygodniu mieliśmy okazje zaprojektować stronę docelowa dla nowego produktu naszego klienta. Do kompletu ze stroną www stworzyliśmy ulotkę DL promującą nowy produkt. Efekty współpracy można obejrzeć w naszej galerii. Strona na podstawie naszego projektu graficznego dostępna jest pod adresem www.toiduo.pl

 

 


 

Projekt opakowania Fruit Zone

Kolejny raz mieliśmy przyjemność wykonać projekt graficzny na opakowanie do napojów Fruit Zone . Po projekcie brandu, opakowania na napój, przyszedł czas na projekt graficzny opakowania zbiorczego. Finalny efekt można obejrzeć w galerii naszych prac.

 

 

 

 


 

Packshot Stonart

W ubiegłym tygodniu mieliśmy przyjemność wykonać 2 zdjęcia typu packshot dla Stonart. Na sesji wystąpiły dwa nowe płonące produkty tej firmy. Efekty jak zwykle zamieściliśmy w dziale portfolio. Serdecznie zapraszamy do odwiedzin.

 

 

 

 


 

Packshoty

Po raz kolejny mieliśmy przyjemność współpracować z Cukiernią Zaniewicz. Tym razem była to seria packshotów. Efekty sesji można obejrzeć jak zwykle w dziale Portfolio.